Rooster seizoen 2020-2021

22 aug

Hieronder het programma voor het komende seizoen:

Ere- klasse:

19 september :   DES 1                –    CTD Arnhem

03 oktober       :    DC Fryslân     –     DES  1

17 oktober        :    DES 1               –    Van Stight Thans 2

14 november   :    Van Stight Thans 1 –  DES 1

28 november   :    DES 1                –    Denk en Zet Culemborg

12 december    :    Damlust Gouda –  DES 1

09 januari          :    WSDV  1           –      DES 1

23 januari          :    DES 1                 –   VBI Huissen 1

06 februari       :    Constant Charlois – DES 1

20 februari       :     DES 1                 –   Hijken DTC

06 maart           :     Witte van Moort –   DES 1

Programma Eerste klasse C:

19  september :    DES 2              –  CTD Arnhem 2

03 oktober        :     RAES Maastricht –   DES 2

17 oktober        :     DES 2              –  ADG Amersfoort

14 november   :      Ons Genoegen Utrecht – DES 2

28 november   :     DES 2            –     EAD Asten

12 december    :     Gooi&Eemland –  DES 2

09 januari          :     De Variant    1     –  DES 2

23 januari          :      DES 2             –  PWG’s Gravenpolder

06 februari       :       Brainsport Eindhoven – DES 2

20 februari       :      DES  2         –   D’ Amateurs

06 maart           :      D.C. Nijmegen  –   DES 2

Programma eerste klasse B:

19 september   :     De Waarddammers 2    –     DES 3

03 oktober         :      DES 3             –   VAD Amsterdam

17 oktober         :      Den Haag     –    DES 3

14 november    :     DES 3             –   Leids Damgenootschap

28 november    :     Haarlemse Damclub  –   DES 3

12 december    :     DES 3             –   Hofstaddammers

09 januari          :      DES 3            –    Damlust 2

23 januari          :      WSDV 3        –    DES 3

06 februari        :      DES  3           –    Zaanstreek

20 februari        :      Van Stight Thans 3  –  DES 3

06 maart            :       DES 3             –  020  2

Programma Tweede klasse D:

19 september  :   De Waarddammers 3  –  DES 4

03 oktober        :   DES 4  –         Gooi &Eemland  2

17 oktober        :    Zaanstreek 2 –  DES 4

14 november   :   DES 4             –   Harderwijk 2

28 november   :   Haarlemse Damclub 2 –  DES 4

12 december    :   DES 4     –   Purmerend

09 januari          :       DES 4  vrij

23 januari          :    WSDV   4    –   DES 4

06 februari        :    DES 4     –    SNA 3

20 februari        :    SNA 2      –   DES 4

06 maart            :    DES 4       –   Zenderstad

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *