Programma D.E.S. 1-4

13 aug

Programma D.E.S. 1-4 seizoen 2022-2023

                          D.E.S. 1 – Ereklasse

17 september DES Lunteren – Witte van Moort

01 oktober       HDC Hoogeveen – DES Lunteren

15 oktober       DES Lunteren   – Van Stigt Thans 2

29 oktober       WSDV Wageningen – DES Lunteren

12 november   DES Lunteren    –  Van Stigt Thans

26 november   Damvereniging VBI  – DES Lunteren

10 december   DES Lunteren  – Damcombinatie Fryslân

14 januari         Damlust  Gouda   –  DES Lunteren

28 januari         DES Lunteren    –      CTD Arnhem

11 februari       DES Lunteren    –     Hijken DTC

25 februari       De Waarddammers  –  DES Lunteren

                            D.E.S. 2  – Eerste klasse C

17 september  DES Lunteren 2  – Dammers Uit Oost 2

01 oktober        EAD Asten            – DES Lunteren 2

15 oktober        DES Lunteren 2    – Dammend Tilburg

29 oktober        DIOS Achterhoek 2 – DES Lunteren 2

12 november    DES Lunteren 2     – WSDV 3 Wageningen

26 november    ADG Amersfoort  1 – DES Lunteren 2

10 december     DES Lunteren 2     –  D’Amateurs 1

14 januari           Brainsport Eindhoven – DES Lunteren 2

28 januari           DES Lunteren 2     –  CTD Arnhem 2

11 februari         DES Lunteren 2      –  Raes DC Maastricht

25 februari         Damcombinatie Nijmegen  – DES Lunteren 2

                                D.E.S. 3  – Eerste klasse B

17 september     Zenderstad       –        DES Lunteren 3

01 oktober          DES Lunteren 3  –      Van Stigt Thans 3

15 oktober          Damcombinatie Zaanstreek – DES Lunteren 3

29 oktober          DES Lunteren 3      –  020 2 Amsterdam

12 november      De Waarddammers 2 –  DES Lunteren 3

26 november      DES Lunteren 3     –  VAD Amsterdam

10 december      PWG ’s-Gravenpolder   – DES Lunteren 3

14 januari            DES Lunteren 3    –     Alblasserdam

28 januari            Damlust 2 Gouda   –  DES Lunteren 3

11 februari          Leids Damgenootschap – DES Lunteren 3

25 februari          DES Lunteren 3   –   Haarlemse Damclub

                      D.E.S. 4 Tweede klasse B:

17 september Harderwijk 2    –   DES Lunteren 4

01 oktober       DES Lunteren 4 –  WSDV 4 Wageningen

15 oktober       Hartholt Olie CT  – DES Lunteren 4

29 oktober       DES Lunteren 4    –  DEZ Laren

12 november   DamRa Hammerdammer – CT DES Lunteren 4

26 november   DES Lunteren 4       – DIOS IJsselstreek CT

10 december   DIOS Achterhoek 3  – DES Lunteren 4

14 januari         DES Lunteren 4        –  Damvereniging VBI 3 CT

28 januari          Eye-t Webdesign Wapenveld – DES Lunteren 4

11 februari        DES Lunteren   vrij

25 februari        DES Lunteren 4        – Witte van Moort 3

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *