Oliebollendamtoernooi 2019

16 dec

Op vrijdagavond 27e december houdt damclub D.E.S. het 13e oliebollendamtoernooi.

Het is een gezellig sneldamtoernooi waarbij er in één groep wordt gespeeld via het Zwitsers systeem.

Er kan worden opgegeven voor de Categorie A 1100-1400 Categorie B 900- 1099 Categorie C 700-899 Categorie D overige en E- Huisdammers.

Er worden 7-8 rondes gespeeld en er is een grote verloting met mooie en lekkere prijzen.

U kunt zich opgegeven bij Jaap Heij tot donderdag 26e december.

De aanvang van het damtoernooi is 19.45 graag om 19.30 aanwezig zijn.

3 Replies to “Oliebollendamtoernooi 2019

  1. Deelnemers 13e Oliebollendamtoernooi 2019
    1. Wim Schaafsma – Categorie B
    2. Bert Roest – B
    3. Wijnand Voskuil – B
    4. Marinus Willemsen – B
    5. Arjen Timmer – A
    6. Melanie Voskuil – B
    7. Eip Janssen – H
    8. Jan Lagerweij – H
    9. Luigi Riggio – H
    10. André Steenbergen – C
    11. Johan Top – A
    12. Bram Cysouw – C
    13. Arjan Lagerweij – J
    14. Hans van Hal – A
    15. Fred van Amersfoort – B
    16. Annemieke Stunnenberg B
    17. Chris Versteegen B
    18. Henk Klarenbeek A
    19. Matthias de Kruijf A
    20. Arwin Lammers A
    21. Evert Evers A
    22. Jos Evers J
    23. Levien Cysouw J
    24. Jan Cysouw C
    25. Erwin Jochemsen C
    26. Henk Cysouw H
    27. Stijn Overeem A
    28. Arno Bos A
    29. Reinard van de Lagemaat C
    30. Arjan van Galen A
    31. Jaap van Hierden sr B
    32. Coen Bommel A

  2. De update lijst: 27-12

    Deelnemers 13e Oliebollendamtoernooi 2019
    1. Wim Schaafsma – Categorie B
    2. Bert Roest – B
    3. Wijnand Voskuil – B
    4. Marinus Willemsen – B
    5. Arjen Timmer – A
    6. Melanie Voskuil – B
    7. Eip Janssen – H
    8. Jan Lagerweij – H
    9. Luigi Riggio – H
    10. André Steenbergen – C
    11. Johan Top – A
    12. Bram Cysouw – C
    13. Arjan Lagerweij – J
    14. Hans van Hal – A
    15. Fred van Amersfoort – B
    16. Annemieke Stunnenberg B
    17. Chris Versteegen B
    18. Henk Klarenbeek A
    19. Matthias de Kruijf A
    20. Arwin Lammers A
    21. Evert Evers A
    22. Jos Evers J
    23. Levien Cysouw J
    24. Jan Cysouw C
    25. Erwin Jochemsen C
    26. Henk Cysouw H
    27. Stijn Overeem A
    28. Arno Bos A
    29. Reinard van de Lagemaat C
    30. Arjan van Galen A
    31. Jaap van Hierden sr B
    32. Coen Bommel A
    33. Johan Teunissen C
    34. Michel Hendriksen jr C
    35. Henk Timmer B
    36. Cato Overeem H
    37. Heidi Overeem H
    38. Evert van de Pol A
    39. Cees van den Bosch B
    40. Timo Lakerveld H
    41. Gert van den Top C
    42. Roelof van Drenth C
    43. Frans Lamers B
    44. René Runhaar C
    45. Arjen Teunissen C
    46. Dennis Bos C

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *