Sneldamtoernooi D.E.S. – Lunteren

Sneldamtoernooi D.E.S. – Lunteren

Dit jaar willen we i.p.v. de damnacht een leuke sneldamavond bij D.E.S. – Lunteren op vrijdagavond 1 juni houden.
De aanvang van het damtoernooi is 20.00 en we stoppen dan tegen een uur of 01.00.

Iedereen is van harte welkom op mee te doen aan dit damspektakel.
Het inschrijfgeld bedraagt 3 euro per deelnemer.

U kunt zich inschrijven in de volgende klassen
Hoofdklasse – Eerste klasse – Tweede klasse en huisdammers.

Er zijn in elke klasse enkele geldprijzen te winnen.

Voor de onkosten wordt er een leuke verloting gehouden.

U kunt zich opgeven bij:
Jaap Heij
Emailadres : jaapheij@online.nl
06-22130773

De inschrijving sluit op donderdag 31 mei.

8 reacties op “Sneldamtoernooi D.E.S. – Lunteren

  1. De eerste aanmeldingen binnen :
    1. Bert Visbeen – Damclub ENEO – Melissant
    2. Bert Roest – Gooi & Eemland
    3. Arjen Timmer – D.E.S.
    4. Johan Top – D.E.S.
    5. Jur van Ginkel – B.D.S.V.
    6. Evert v.d. Pol – B.D.S.V.
    7. Jaap Heij – D.E.S.
    8. Bram Cysouw – D.E.S.

    Aanmelden kan tot donderdag 1 juni.

  2. Vanavond spreek ik nog een aantal dammers:

    9..Erwin Jochemsen – De Kroonschijf – Ede
    10. Henk klarenbeek – D.E.S.- Lunteren

  3. 11. Arno Bos – D.E.S.
    12. Jan Cysouw – D.E.S.
    13. Matthias de Kruijf – W,.S.D.V.

    We spelen een rond toernooi 5 minuten en 3 seconden per speler.
    Er kunnen er nog een paar bij!!

  4. 14. Steve Chadlie – B.D.S.V.
    15. Arjen Teunissen – De Kroonschijf.
    16. Geurt Hendriksen – o.v.b.

    Nog liefhebbers ?? ga vanavond de namenlijst invullen en de bitterballen halen.

    • Hallo Jaap,
      Ik ben wat aan de late kant, als er nog plaats is, wil ik wel meedoen tegen de profs uit Lunteren.
      Ik hoor het wel.
      Met vriendelijke groet,
      Eddie Weijman.

  5. De indelingen voor vanavond drie groepen van zes:
    Hierna twee finales poules van 9

    1. Henk Klarenbeek – D.E.S – Lunteren rating 1400 A
    2. Matthias de Kruijf – W.S.D.V.- Wagenigen 1379 B
    3. Arjen Timmer – D.E.S. – Lunteren 1320 C
    4. Arno Bos – D.E.S. – Lunteren 1105 B
    5. Evert v.d. Pol – D.E.S. – Lunteren 1100 A
    6. Johan Top – D.E.S. – Lunteren 1080 C
    7. Jaap Heij – D.E.S. – Lunteren 1030 C
    8. Bram Cysouw – D.E.S. – Lunteren 0900 B
    9. Bert Roest – Gooi & Eemland 950 A
    10. Bert Visbeen – ENEO – Melissant 930 B
    11. Jur van Ginkel – B.D.S.V. – Barneveld 990 C
    12. Jan Cysouw – D.E.S. – Lunteren 900 A
    13. Erwin Jochemsen – De Kroonschijf – Ede 900 B
    14. Geurt Hendriksen – De Kroonschijf – Ede 780 C
    15. Arjen Teunissen – De Kroonschijf – Ede 000 A
    16. Steve Chaddlie – B.D.S.V. – Barneveld 500 B
    17. Eddie Weijman – V.R.D. – Renkum 790 C
    18. Hennie Lambalgen – DAWO – Woudenberg 890 A

Reacties zijn gesloten