Oliebollendamtoernooi D.E.S. – Lunteren

Op vrijdagavond 29 december organiseert damclub D.E.S. het bekende Oliebollendamtoernooi.

Iedere dammer wordt uitgenodigd om aan dit damspektakel deel te nemen.
Er wordt in een grote groep 8 rondes gespeeld volgens het Zwitsers-systeem.
De huisdammers spelen in een aparte groep indien er voldoende aan-
meldingen zijn.

Er kan worden ingeschreven in de volgende categorieën:

Categorie A rating 1100- 1400
Categorie B rating 900-1099
Categorie C rating 700-899 en aspiranten
Categorie D rating t/m 699 en pupillen
Categorie E Huisdammers

De kosten voor deelname is 2.50 Euro per persoon
In elke categorie zijn er diverse prijzen te winnen.

Er wordt tevens een grote verloting gehouden
met lekker en mooie prijzen.

De aanvang van het damtoernooi is 20.00 graag om 19.45
aanwezig zijn.

De locatie is : De Schuifeldam, Bisschopweg 104 A Lunteren
U kunt u opgeven bij: Jaap Heij
jaapheij@online.nl telefoonnummer 06-22130773

10 reacties op “Oliebollendamtoernooi D.E.S. – Lunteren

  1. De eerste aanmeldingen zijn binnen:
    Deelnemers Oliebollendamtoernooi vrijdag 29-12

    1. Matthias de Kruijf – Categorie A.
    2. Erwin van Hierden – A
    3. Evert van de Pol – A
    4. Bert Roest – B
    5. Henk Brouwer – C
    6. Arno Bos – A
    7. Wim Schaafsma – B
    8. Jaap van Hierden sr – B
    9. Bram Cysouw – C
    10. Jan Cysouw – C
    11. Eip Janssen – H
    12. Wijnand Voskuil – A
    13. Melanie Voskuil – B
    14. Stijn Overeem – A

  2. 15. Jeroen van den Brink – C
    16. Johan Top – B
    17. Ben van Beek – C
    18. Harry de Waard – A
    19. Bram de Boer – C
    20. Evert Grondelle – C
    21. Wilco van Hunen – H
    22. Johan Teunissen – C
    23. Evert Jochemsen – B
    24. Corné Slemmer – H
    25. Mark ten Hofte – C
    26. Gerrit Roeterdink – C

  3. 27. Harmjan Lammers – A
    28. Jan Heij – D
    29. Michel Hendriksen jr – C
    30. Gera Hol – B
    31. Bert van Oostrom – A
    32. jaap van langerak – C
    33. Marco Hol – H
    34. Wim v.de Berg – C/D

  4. De deelnemerslijst op alfabetische volgorde:
    1. René Alderliesten – Categorie A
    2. Ben van Beek – C
    3. Wim van den Berg – D
    4. Bram Boer – C
    5. Arno Bos – A
    6. Jeroen van den Brink – B
    7. Henk Brouwer – C
    8. Steve Chaddlie – D
    9. Bram Cysouw – B
    10. Jan Cysouw – C
    11. Gijs Dekker – C
    12. Roelof v. Drenth – D
    13. Ries v. Ee – C
    14. Aldert v. Eck – A
    15. Arjan van Galen – A
    16. Gerrit de Groot – B
    17. Evert Grondelle – C
    18. Jan Heij – D
    19. Michel Hendriksen jr – D
    20. Gera Hol – B
    21. Erwin van Hierden – A
    22. Jaap van Hierden sr – B
    23. Mark ten Hofte – C
    24. Wilco van Hunen – H
    25. Eip Janssen – H
    26. Erwin Jochemsen – C
    27. Evert Jochemsen – B
    28. Matthias de Kruijf – A
    29. Henk Kuijpers – H
    30. Remco Kuijpers – H
    31. Jaap van Langerak – C
    32. Frans Lamers – B
    33. Arwin Lammers – A
    34. Harmjan Lammers – A
    35. Bert van Oostrom – A
    36. Stijn Overeem – A
    37. Bert Roest – B
    38. Gerrit Roeterdink – C
    39. Corné Slemmer – H
    40. Wim Schaafsma – B
    41. Johan Teunissen – C
    42. Henk Timmer – B
    43. Johan Top – B
    44. Melanie Voskuil – B
    45. Wijnand Voskuil – A
    46. Harry de Waard – A
    47. Robbert Westerink – B

  5. enkele mutaties
    erbij: Teus Klok – C
    Henk Jongbloed – C
    Geurt Hendriksen – D
    Eddy Weijman ?? – C gisterenavond winnaar in Wamel.

    eraf: Evert Jochemsen en Johan Teunissen

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *