Oliebollendamtoernooi 2016

Lunteren, 12 december 2016

 

Damclub D.E.S.- Lunteren organiseert op vrijdagavond 30 december

het open Oliebollendamtoernooi 2016.

Iedere dammer wordt uitgenodigd om aan dit damspektakel deel te nemen.

Er wordt in een grote groep 8 rondes gespeeld volgens het Zwitsers-systeem.

De huisdammers spelen in een aparte groep indien er voldoende aan-

meldingen zijn.

 

Er kan worden ingeschreven in de volgende categorieën:

 

Categorie A  rating     1100- 1400

Categorie B  rating      900-1099

Categorie C  rating      700-899  en aspiranten

Categorie D  rating      t/m  699  en pupillen

Categorie  E                  Huisdammers

 

De kosten voor deelname is 2.50 Euro per persoon

In elke categorie zijn er diverse prijzen te winnen.

 

Er wordt tevens een grote verloting gehouden

met lekker en mooie prijzen.

 

De aanvang van het damtoernooi is 20.00 graag om 19.45

aanwezig zijn.

De locatie is : De Schuifeldam, Bisschopweg 104 A Lunteren

U kunt u opgeven bij: Jaap Heij

jaapheij@online.nl  telefoonnummer 06-22130773

 

 

 

 

 

 

 

5 reacties op “Oliebollendamtoernooi 2016

  1. De deelnemers tot vanavond 18.00

    1. Michel Hendriksen jr – D.E.S. – Lunteren
    2. Wijnand Voskuil – D.E.S. – Lunteren
    3. Melanie Voskuil – D.E.S. – Lunteren
    4. Jan Bos – D.E.S. – Lunteren
    5. Arno Bos – D.E.S. – Lunteren
    6. Erwin Jochemsen – D.E.S. – Lunteren
    7. Evert Evers – D.E.S. – Lunteren
    8. Harry de Waard – A.D.G. – Amersfoort
    9. Bram Boer – D.C.A. – Amerongen
    10. Evert Grondelle – D.C.A. – Amerongen
    11. Henk Brouwer – D.C.E. – Ederveen
    12. Ben van Beek – D.C.E. – Ederveen
    13. Jeroen v.d. Brink – D.E.S. – Lunteren
    14. Johan Top – D.E.S. – Lunteren
    15. Gerrit Roeterdink – D.E.Z. – Laren
    16. Ries v. Ee – D.E.S. – Lunteren
    17. Gert v.d.Top – D.C.E. – Ederveen
    18. Geurt Hendriksen – De Kroonschijf – Ede
    19. Frans Lamers – B.D.V. – Bennekom
    20. Bram Cysouw – D.E.S. – Lunteren
    21. Jan Cysouw – D.E.S. – Lunteren
    22. Jan Lagerweij – D.C.E. – Ederveen
    23. Eip Janssen – geen club
    24. Matthias de Kruijf – W.S.D.V. – Wageningen
    25. Arwin Lammers – D.E.S. – Lunteren
    26. Harmjan Lammers – D.E.S. – Lunteren
    27. Teus Klok – D.V.V. – Voorthuizen

  2. 28. Steve Cheddie – B.D.S.V.- Barneveld
    29. Roelof v. Drenth – B.D.S.V.- Barneveld
    30. Jan v.d.Koot – B.D.S.V.- Barneveld
    31. Gijs Dekker – B.D.S.V.- Barneveld
    32. Piet Bouw – B.D.S.V.- Barneveld

  3. 33. Rene Alderliesten – P.D.C. – Putten
    34. Tristan v.d. Velde – P.D.C.- Putten
    35. Jaap v. Hierden sr – D.V.V. – Voorthuizen
    36. Reinard v.d. Lagemaat – D.C.E – Ederveen
    37. Jan Heij – D.E.S. – lunteren
    38. Dieke Bos – geen damclub
    39. Wim Schaafsma – geen damclub
    40. Henk Jongbloed – geen damclub

  4. 41. Kees Kentie – Bergambacht
    42. René Runhaar – D.C. Loosdrecht.

    wie komt er nog bij???
    tot vanavond in Lunteren

Reacties zijn gesloten