Deelnemerslijst 19e Hent Uut’t Zaand damtoernooi

Jaap van Hierden sr. DVV – Voorthuizen hoofdklasse
Arie Janssen van Doorn WSDV – Wageningen hoofdklasse
Henk Kleinrensink WSDV – Wageningen hoofdklasse
Matthias de Kruijf WSDV – Wageningen hoofdklasse
Bert van Oostrom DIOS – Eibergen hoofdklasse
Evert van der Pol BDSV – Barneveld hoofdklasse
Henk Stoop Denk en Zet – Culemborg hoofdklasse
Willem Stunnenberg BDV – Bennekom hoofdklasse
Chris Versteege BDV – Bennekom hoofdklasse
Harry de Waard ADG – Amersfoort hoofdklasse
Ben van Beek DCE – Ederveen eerste klasse
Sammel Boeve Uddelco – Uddel eerste klasse
Henk Brouwer DCE – Ederveen eerste klasse
Bram Cysouw DES – Lunteren eerste klasse
Piet Davidse VRD – Renkum eerste klasse
Roelof van Drenth BDSV – Barneveld eerste klasse
Anton van Ginke DAWO – Woudenberg eerste klasse
Jur van Ginkel BDSV – Barneveld eerste klasse
Evert Grondelle DC Amerongen eerste klasse
Geurt Hendriksen De Kroonschijf – Ede eerste klasse
Michel Hendriksen jr. De Kroonschijf – Ede eerste klasse
Michel Hendriksen sr. DCE – Ederveen eerste klasse
Mark ten Hofte BDV – Bennekom eerste klasse
Henk Hoksbergen DC Heteren eerste klasse
Erwin Jochemsen De Kroonschijf – Ede eerste klasse
Kees Kentie Bergambacht eerste klasse
Teus Klok DVV – Voorthuizen eerste klasse
Hennie Lambalgen DAWO – Woudenberg eerste klasse
Jelte Lokhorst DVV – Voorthuizen eerste klasse
Jan van der Pol Uddelco – Uddel eerste klasse
Jan Riesthuis Denk en Zet – Culemborg eerste klasse
Gerrit Roeterdink DEZ – Laren eerste klasse
René Runhaar Gooi en Eemland eerste klasse
Wim Schaafsma DES – Lunteren eerste klasse
Dinand Stegeman DEZ – Laren eerste klasse
Johan Top DES – Lunteren eerste klasse
Jan Vermeer Uddelco – Uddel eerste klasse
Harry Verploegen Slagvaardig – Wamel eerste klasse
Ad Vreeswijk Gooi en Eemland eerste klasse
Machiel Weistra DC Heteren eerste klasse
Bart Wiggemansen geen club eerste klasse
Gerrit van der Zande Uddelco – Uddel eerste klasse
Wim van de Berg DVV – Voorthuizen tweede klasse
Elco Blankestijn DES – Lunteren tweede klasse
Bram Boer DC Amerongen tweede klasse
Piet Bouw BDSV – Barneveld tweede klasse
Dies Bouwman DC Heteren tweede klasse
Jeroen van der Brink DES – Lunteren tweede klasse
Joop van der Brink VRD – Renkum tweede klasse
Gijs Dekker BDSV – Barneveld tweede klasse
Henk Donkelaar DCE – Ederveen tweede klasse
Ries van Ee DES – Lunteren tweede klasse
Arnold van de Harn De Kroonschijf – Ede tweede klasse
Geert Hendricks DC 0ss – Oss tweede klasse
Eeuwoud van der Heuvel BDSV – Barneveld tweede klasse
Jan van der Koot BDSV – Barneveld tweede klasse
Reinard van de Lagemaat DCE – Ederveen tweede klasse
Dick Nijman BDV Brummen tweede klasse
Evert Teunissen DCE – Ederveen tweede klasse
Johan Teunissen De Kroonschijf – Ede tweede klasse
Frank Swagemakers Micone – Tilburg tweede klasse
Rob Vogelezang De Kroonschijf – Ede tweede klasse
Gerrit Vonk VRD – Renkum tweede klasse
Henk Zuidland DCE – Ederveen tweede klasse
Willem Achterberg DCE – Ederveen huisdammers
Kees Blankestijn DES – Lunteren huisdammers
Steve Cheddie BDSV – Barneveld huisdammers
Jacco Overeem DCE – Ederveen huisdammers

Een reactie op “Deelnemerslijst 19e Hent Uut’t Zaand damtoernooi

  1. nummer 69 de enige echte verslaggever van het dammen/schaken

    Eip Janssen – De Cirkel – Ede

Reacties zijn gesloten