6e snertdamtoernooi DES – Lunteren

Op donderdag 9 november houdt damclub D.E.S. voor de zesde keer het Snert – damtoernooi in Lunteren.

Dit is een damtoernooi voor de veteranen van de diverse damclubs.

Er wordt gespeeld in groepen van zes dammers met voor iedereen een half uur bedenktijd per partij.

Het inschrijfgeld bedraagt E 7,50 hiervoor krijgt u een lekker bak erwtensoep, een lunch met lekkere broodjes.

Voor iedere deelnemer is er een prijs in elke groep.

Geeft u dus op voor dinsdag 7 november bij Jaap Heij 06-22130773 of via de email jaapheij@online.nl

Tot donderdag 9 november in Lunteren20161110_103538Hierbij een foto van de vorige editie in Lunteren

5 reacties op “6e snertdamtoernooi DES – Lunteren

  1. Deelnemers 6e Snert damtoernooi 9 november 2017
    1. Ries van Ee – Eerste klasse
    2. Wim Schaafsma – Eerste/hoofdklasse
    3. Bert Roest – Hoofdklasse
    4. Arie v. Diggele – Eerste klasse
    5. Eddie Weijman – Tweede klasse
    6. Jan Lagerweij – Tweede klasse
    7. Arie Janssen v. Doorn – Hoofdklasse
    8. Henk Kleinrensink – Hoofdklasse
    9. Eip Janssen – Huisdammers
    10. Harry Vredeveldt – Eerste klasse
    11. Jaap v.Hierden sr – Hoofdklasse
    12. Cor v. Setten – Hoofdklasse
    13. Jan v.d. Veen – Hoofdklasse
    14. Fred van Amersfoort – Hoofdklasse
    15. Henk Brouwer – Eerste klasse
    16. Piet Bouw – Tweede klasse
    17. Roelof v. Drenth – Tweede klasse

  2. 25. Anton Janssen – hoofdklasse
    26. Harry Verploegen – Eerste klasse
    27. Ton van de Ploeg – Eerste klasse
    28. Hennie lambalgen – Eerste klasse

  3. Poule indelingen voor donderdag 09 november
    Hoofdklasse A:
    1. Wim Schaafsma
    2. Arie Janssen v. Doorn
    3. Jan van der Veen
    4. Anton Janssen
    5. Evert Evers
    6. Jaap v. Hierden sr

    Hoofdklasse B:
    1. Bert Roest
    2. Henk Kleinrensink
    3. Cor van Setten
    4. Fred van Amersfoort
    5. Nico Valkenburg
    6. Evert v.d .Pol

    Eerste klasse A:
    1. Henk Brouwer
    2. Hennie Lambalgen
    3. Evert Grondelle
    4. Ton v.d.Ploeg
    5. Harry Vredeveldt
    6. Arie v.Diggele

    Tweede klasse A:
    1. Eddy Weijman
    2. Jan Lagerweij
    3. Piet Bouw
    4. Wim v.d. Berg
    5. Steven Vierwinden
    6. Harry Verploegen

    Tweede klasse B:
    1. Ries v. Ee
    2. Gijs Dekker onder voorbehoud
    3. Eip Janssen
    4. Roelof v. Drenth
    5. Gert v.de Kraats sr
    6. Cees v.Ee
    Reserve: Jaap Heij

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *