5e Snert damtoernooi

het vijfde Snertdamtoernooi wordt op donderdag 10 november in Lunteren gehouden.

De locatie is De Schuifeldam, Bisschopweg 104 A Lunteren

Opgave kan tot dinsdag 8 november bij Jaap Heij telefoon 06-22130773

of via de email:  jaapheij@online.nl

De aanvang van het damtoernooi is 10.00 graag om 9.45 aanwezig zijn en het duurt

tot ongeveer 16.00

Damclub D.E.S. zorgt voor de lekkere erwtensoep en de lunch.

De kosten zijn 7,50 euro per deelnemer.

Er wordt gespeeld in de hoofd- eerste en tweede klasse.

Ook is er een groep voor de huisdammers.

De groepen bestaan uit zes deelnemers en het speeltempo bedraagt

30 minuten per speler per partij.

Voor iedere deelnemer is er een prijs.

Jaap en Ries heten u weer van harte welkom in Lunteren.IMG_1509

3 reacties op “5e Snert damtoernooi

  1. Deelnemers 5e Snert damtoernooi 10 november
    1. Ries v. Ee – D.E.S.- Lunteren 2e klasse
    2. Ben v. Beek – D.C.E – Ederveen 1e klasse
    3. Cor v.Setten – DAW0 – Woudenberg 1e klasse
    4. Wim Schaafsma D.E.S- Lunteren 1e klasse
    5. Eddy Weijman V.R.D. – Renkum 2e klasse
    6. Evert Grondelle A.D.C. – Amerongen 2e klasse
    7. Bram Boer A.D.C. – Amerongen 2e klasse
    8. Jaap v.Hierden sr D.V.V.-Voorthuizen hoofdklasse
    9. Wim v.d. Berg D.V.V.- Voorthuizen 2e klasse
    10. Bert Roest Gooi&Eemland 1e klasse
    11. Ad Vreewijk Gooi& Eemland 1e klasse
    12. Jaap Pluim D.C.Harderwijk 1e klasse
    13. Eibert Smit D.C. Harderwijk 1e klasse
    14. Cees v.d. Bosch R.D.C.- Rijnsburg 1e klasse
    15. Arend v. Beelen R.D.C. – Rijnsburg 1e klasse
    16. Teun de Kluijver R.D.C. – Rijnsburg 2e klasse
    17. Eip Janssen geen club – Ede 2e klasse
    18. Henk Brouwer D.C.E.- Ederveen 1e klasse
    19. Jan Lagerweij D.C.E.- Ederveen 2e klasse
    20. Anton v. Ginkel Dawo – Woudenberg 2e klasse
    21. Hennie Lambalgen Dawo – Woudenberg 1e klasse
    22. Gert v.d. Kraats D.V.V – Voorthuizen 2e klasse
    23. Piet Bouw B.D.SV. – Barneveld 1e klasse

  2. voorlopige indelingen:

    Groep A:
    1. Evert Jochemsen
    2. Jaap v. Hierden sr
    3. Wim Schaafsma
    4. Bert Roest
    5. Cor v. Setten
    6. Arend v. Beelen

    Groep B:
    1. Henk Brouwer
    2. Cees v.d. Bosch
    3. Eibert Smit
    4. Hennie Lambalgen
    5. Gijs Dekker
    6. Frank Swagemakers

    Groep C:
    1. Jaap Pluim
    2. Ben van Beek
    3. Eddy Weijman
    4. Evert Grondelle
    5. Roelof v. Drenth
    6. Ad Vreeswijk

    Groep D:
    1. Piet Bouw
    2. Wim v.d. Berg
    3. Ries v. Ee
    4. Jan Lagerweij
    5. Dick van Ommeren
    6. Harry Verploegen

    Groep E:
    1. Anton v. Ginkel
    2. Jan v.d. Koot
    3. Aart v. Zoelen
    4. Bram Boer
    5. Eip Janssen
    6. Teun de Kluijver

    Nog in te delen : Gert v.d. Kraats en Gerrit klompenhouwer

Reacties zijn gesloten