22 e Hent Uut Zaand damtoernooi te Wekerom

Op zaterdag 23 februari organiseert De Kroonschijf en D.E.S. het 22e Hent Uut Zaand damtoernooi
Er wordt gespeeld in groepen van zes deelnemers.
Het speeltempo is een half uur per speler per partij.
De locatie waar gespeeld wordt is :

Cafe- Bar Hent uut’t Zaand – Vijfsprongweg 32-36 te Wekerom

Er kan worden ingeschreven in de volgende klasse; Hoofdklasse, 1e en 2e klasse en huisdammers
Het inschrijfgeld bedraagt 5 Euro.

Het toernooi begint om 10.00 uur. Graag om 9.45 aanwezig zijn.

Voor meer informatie kunt u terecht bij : Jaap Heij -06-22130773 jaapheij@online.nl
Geurt Hendriksen geurthendriksen@gmail.com

De inschrijving sluit op woensdag 20 februari 2019
Tevens is er een grote verloting met mooie prijzen.
De winnaar van de wisselbeker vorig jaar D.C.E. – Ederveen

2018-01-28-PHOTO-00000155

3 reacties op “22 e Hent Uut Zaand damtoernooi te Wekerom

  1. De inschrijflijst per 11 februari:
    1. Gerrit Vonk – V.R.D. – Renkum 2e klasse
    2. Kees Kentie – Bergambacht 1e klasse
    3. André Steenbergen – Gouda 2e klasse
    4. Geurt Hendriksen – De Kroonschijf –Ede 2e klasse
    5. Arie Janssen v. Doorn – W.S.D.V. Hoofdklasse
    6. Henk Kleinrensink – W.S.D.V. Hoofdklasse
    7. Elco Blankestijn – D.E.S. –Lunteren 2e klasse
    8. Cees Blankestijn – Lunteren Huisdammers
    9. Eip Janssen – Ede Huisdammers
    10. Michel Hendriksen jr – D.E.S.- Lunteren 1e klasse
    11. Arno Bos – D.E.S. – Lunteren Hoofdklasse
    12. Jelte Lokhorst – D.V.V. – Voorthuizen 1e klasse
    13. Geert Hendriks – D.C. Oss 2e klasse
    14. Evert v/de Pol – B.D.S.V. – Barneveld Hoofdklasse
    15. Wim van de Berg – D.V.V. – Voorthuizen 2e klasse
    16. Gert van de Kraats – D.V.V. – Voorthuizen 2e klasse
    17. Bram Cysouw – D.E.S. – Lunteren hoofklasse
    18. Johan Top – D.E.S. – Lunteren hoofdklasse
    19. Levien Cysouw – D.E.S. – Lunteren 2e klasse
    20.Jeroen v/den Brink – D.E.S. – Lunteren 1e klasse
    21. Willem Stunnenberg – geen club 1e klasse
    22. Chris Versteegen – D.E.S. – Lunteren hoofdklasse
    23. Evert Grondelle – D.C. Austerlitz 2e klasse
    24. Bram Boer – D.C. Austerlitz 2e klasse
    25. Harry de Waard – A.D.G – Amersfoort hoofdklasse
    26. Cees van den Bosch – D.E.S. – Lunteren 1e klasse
    27. Henk Brouwer – D.C.E. – Ederveen 1e klasse
    28. Ben van Beek – D.C.E. – Ederveen 2e klasse
    29. Mark ter Hofte – D.E.S. – Lunteren 1e klasse
    30. Teus Klok – D.V.V. – Voorthuizen 1e klasse
    31. Henk Donkelaar – D.C.E. – Ederveen 2e klasse
    32. Erwin Jochemsen – De Kroonschijf – Ede 1e klasse
    33. Harry Verploegen – Zwart-Wit – Maldemn 2e klasse
    34. Anton van Ginkel – Dawo – Woudenberg 1e klasse
    35. Hennie Lambalgen – Dawo – Woudenberg 1e klasse
    36. Jan Cysouw – D.E.S. – Lunteren 1e klasse

  2. 37. Steve Chadlie – B.D.S.V. – Barneveld 2e klasse
    38. Roelof van Drenth – B.D.S.V. – Barneveld 2e klasse
    39. Gijs Dekker – B.D.S.V.- Barneveld 1e klasse
    40. Gert van den Top – B.D.S.V. – Barneveld 1e klasse
    41. Jaap Pluim – D.C.H – Harderwijk 1e klasse
    42. Johan de Haas – D.E.S. – Lunteren hoofdklasse
    43. Jacco Overeem – Ede huisdammer
    44. Michel Henderiksen jr – D.C.E.- Ederveen 1e klasse

  3. 45. Jaap van Hierden sr – D.V.V.- Voorthuizen Hoofdklasse
    46. Robert- Jan Steenbergen – W.S.D.V. – Wageningen Hoofdklasse
    47. Florian Hoeve – De Kroonschijf – Ede Hoofdklasse
    48. Jan- Willem Hoeve – D.C. Harderwijk Hoofdklasse
    49. Evert Teunissen – D.C.E. – Ederveen 2e klasse
    50. Peter Brinkman – D.C.E. – Ederveen huisdammers
    51. Rik van de Weerd – D.C.E. – Ederveen huisdammers
    52. Teun Teunissen – D.C.E. – Ederveen huisdammers
    53. Jan van de Koot – B.D.S.V. – Barneveld 2e klasse
    54. Arnold van Harn – De Kroonschijf – Ede 1e klasse
    55. Johan Teunissen – geen club 2e klasse
    56. Johan Kuijkhoven – D.C.E. – Ederveen 1e klasse

    groepen van 6 afmelding ontvangen van Evert van de Pol en Erwin Jochemsen

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *