21 e Hent Uut’t Zaand damtoernooi te Wekerom

21ste HENT UUT ’T ZAAND DAMTOERNOOI
Op zaterdag 27 januari 2018 organiseren:
De Kroonschrijf en DES Lunteren, het 21ste Hent uut zaand toernooi.
Er wordt gespeeld in groepen van zes deelnemers. Het speeltempo is een half uur, per speler, per partij.
Tijdens het toernooi vindt er een grote verloting plaats met mooie prijzen.

De locatie waar gespeeld wordt is:
Cafe- Bar Hent uut ’t Zaand
Vijfsporngweg 32-36
Wekerom

Er kan ingeschreven worden in de volgende klasse:
• Hoofdklasse
• Eerste klasse
• Tweede klasse
• Huisdammers

Het inschijfgeld is € 5,-

Het toernooi begint om 10.00 uur, graag om 9.45 uur aanwezig zijn voor inschrijven.
Het toernooi zal rond 16.00 uur afgelopen zijn.

Voor meer informatie en inschrijven kunt u contact opnemen met:
Jaap Heij tel: 06 22130773 e-mail: jaapheij@online.nl
Geurt Hendriksen tel: 0318 843423 e-mail:geurthendriksen@gmail.com

De inschrijving sluit op woensdag 24 januari 2018.

20170304_160718

11 reacties op “21 e Hent Uut’t Zaand damtoernooi te Wekerom

  1. De eerste 14 aanmeldingen zijn binnen.
    B.D.S.V. – Barneveld komt met maar liefst 8 dammers op de foto hierboven Evert v.d. Pol

    1. Eddy Weijman – V.R.D. – Renkum tweede klasse
    2. Teus Klok – D.V.V. – Voorthuizen tweede klasse
    3. Geurt Hendriksen – De Kroonschijf – Ede tweede klasse
    4. Reindert v.d. Lagemaat – D.C.E. – Ederveen tweede klasse
    5. Johan Teunissen – De Kroonschijf – Ede tweede klasse
    6. Ries v. Ee – D.E.S. – Lunteren eerste klasse
    7 Piet Bouw – B.D.S.V. – Barneveld tweede klasse
    8 Jur van Ginkel hoofdklasse
    9 Roelof van Drenth tweede klasse
    10 Gijs Dekker tweede klasse
    11 Bram Cysouw hoofdklasse
    12 Jan van de Koot tweede klasse
    13 Evert van de Pol hoofdklasse
    14 Steve Cheddie tweede klasse

  2. 15. Geert Hendriks – D.C. Oss – tweede klasse
    16. Bart Wiggemansen geen club – eerste klasse
    17. Henk Kleinrensink W.S.D.V. – Wageningen hoofdklasse
    18. Arie Janssen v. Doorn W.S.D.V. – Wageningen hoofklasse
    19. Arnold v. Harn De Kroonschijf – eerste klasse
    20. Michel Hendriksen De Kroonschijf – tweede klasse
    21. Piet Davidse VRD – Renkum – eerste klasse
    22. Jan v.d. Veen P.D.C. – Putten – hoofdklasse
    23. Johan Top D.E.S. – Lunteren – eerste klasse
    24. Jeroen v.d. Brink D.E.S. – Lunteren – eerste klasse

  3. 25. Jelte lokhorst – D.V.V. – Voorthuizen 1e klasse
    26. Henk Donkelaar D.C.E. – Ederveen 2e klasse
    27. Jacco Overeem D.C.E. – Ederveen huisdammers
    28. Eip Janssen geen club – Ede huisdammers
    29. Johan Kuijkhoven D.C.E. – Ederveen 1e klasse

  4. 30. Henk Hoksbergen – D.C. Heteren 1e klasse
    31. Machiel Weistra – D.C. Heteren hoofdklasse
    32. Dies Bouwman – D.C. Heteren 2e klasse
    33. Merel v.d. Heijden – D.C. Heteren 2e klasse
    34. Thimo Swieringa – D.C. Heteren 2e klasse

  5. 35. Evert Grondelle – D.C. Amerongen 2e klasse
    36. Bram Boer – D.C. Amerongen 2e klasse
    37. Cees Blankestijn – D.E.S. – Lunteren huisdammers
    38. Elco Blankestijn – D.E.S. – Lunteren 2e klasse
    39. Erwin Jochemsen – De Kroonschijf – Ede 1e klasse
    40. Mark ten Hofte – B.D.V. – Bennekom 2e klasse

  6. 41. Chris Versteege – B.D.V. – Bennekom hoofdklasse
    42. Bert van Oostrom DIOS – Eibergen hoofdklasse
    43. Ad Vreeswijk D.C. – Loosdrecht eerste klasse
    44. Evert Teunissen D.C.E. – Ederveen tweede klasse
    45. Teun Teunissen D.C.E.- Ederveen huisdammers
    46. Gerwin Beijer D.C.E.- Ederveen 2e klasse
    47. Berry Bouw D.C.E. – Ederveen huisdammers

  7. 48. Gerrit Vonk – V.R.D. – Renkum tweede klasse
    49. Joop Brinkman – V.R.D. – Renkum tweede klasse
    50. Willem Stunnenberg – B.D.V. – Bennekom 1e klasse
    51. Stijn Overeem – D.V.V. – Voorthuizen hoofkdlasse

  8. Hallo Jaap,
    Nr. 49 Joop Brinkman moet zijn Joop van den Brink van V.R.D. uit Renkum.
    Jaap; weet jij de uitslag van DES 1 – VRD 1?
    Groetjes,
    Eddie

  9. 49. Joop van den Brink – V.R.D. – Renkum 2e klasse
    52. Gert van de Kraats sr – D.V.V.- Voorthuizen 2e klasse
    53. Jaap van Hierden sr – D.V.V. – Voorthuizen hoofdklasse
    54. Wim v.d. Berg – D.V.V. – Voorthuizen 2e klasse
    55. Matthias de Kruijf – W.S.D.V – Wageningen hoofdklasse

  10. Hoofdklasse A:
    1. Matthias de Kruijf
    2. Jan van der Veen
    3. Evert v.d. Pol
    4. Henk Kleinrensink
    5. Chris Versteege
    6. Stijn Overeem
    Hoofdklasse B:
    1. Robert-Jan Steenbergen
    2. Arie Janssen v. Doorn
    3. Jaap v. Hierden sr
    4. Bram Cysouw
    5. Johan Top
    6. Bert van Oostrom
    1e klasse A:
    1. Jeroen van den Brink
    2. Willem Stunnenberg
    3. Erwin Jochemsen
    4. Henk Hoksbergen
    5. Gerrit Roeterdink
    6. Henk Brouwer
    1e klasse B:
    1. Piet Davidse
    2. Bart Wiggemansen
    3. Jur van Ginkel
    4. Bert van Roest
    5. Arnold van Harn
    6. Harry Verploegen
    Huisdammers :
    1. Cees Blankestijn 3. Berry Bouw 5. Jacco Overeem
    2. Teun Teunissen 4. Eip Janssen

    Tweede klasse A:
    1. Mark ten Hofte
    2. Johan Teunissen
    3. Reindert v.d. Lagemaat
    4. Eddy Weijman
    5. Teus Klok
    6. Ries v. Ee
    Tweede klasse B:
    1. Gijs Dekker
    2. Geurt Hendriksen
    3. Wim v.d. Berg
    4. Gerrit Vonk
    5. Evert Grondelle
    6. Johan Kuijkhoven
    Tweede klasse C:
    1. Henk Donkelaar
    2. Gert v.de Kraats
    3. Bram Boer
    4. Evert Teunissen
    5. Roelof van Drenth
    6. Jan van de Koot
    Tweede klasse D:
    1. Elco Blankestijn
    2. Gerwin Beijer
    3. Thimo Swieringa
    4. Gerrit van de Zande
    5. Joop van den Brink
    6. Steve Chedlie
    Tweede klasse E
    1. Ben van Beek
    2. Cees van Ee
    3. Michel Hendriksen jr
    4. Jelte van Lokhorst
    5. Piet Bouw
    6. Ad Vreeswijk

Reacties zijn gesloten