21 e Hent Uut’t Zaand damtoernooi te Wekerom

21ste HENT UUT ’T ZAAND DAMTOERNOOI
Op zaterdag 27 januari 2018 organiseren:
De Kroonschrijf en DES Lunteren, het 21ste Hent uut zaand toernooi.
Er wordt gespeeld in groepen van zes deelnemers. Het speeltempo is een half uur, per speler, per partij.
Tijdens het toernooi vindt er een grote verloting plaats met mooie prijzen.

De locatie waar gespeeld wordt is:
Cafe- Bar Hent uut ’t Zaand
Vijfsporngweg 32-36
Wekerom

Er kan ingeschreven worden in de volgende klasse:
• Hoofdklasse
• Eerste klasse
• Tweede klasse
• Huisdammers

Het inschijfgeld is € 5,-

Het toernooi begint om 10.00 uur, graag om 9.45 uur aanwezig zijn voor inschrijven.
Het toernooi zal rond 16.00 uur afgelopen zijn.

Voor meer informatie en inschrijven kunt u contact opnemen met:
Jaap Heij tel: 06 22130773 e-mail: jaapheij@online.nl
Geurt Hendriksen tel: 0318 843423 e-mail:geurthendriksen@gmail.com

De inschrijving sluit op woensdag 24 januari 2018.

20170304_160718

4 reacties op “21 e Hent Uut’t Zaand damtoernooi te Wekerom

  1. De eerste 14 aanmeldingen zijn binnen.
    B.D.S.V. – Barneveld komt met maar liefst 8 dammers op de foto hierboven Evert v.d. Pol

    1. Eddy Weijman – V.R.D. – Renkum tweede klasse
    2. Teus Klok – D.V.V. – Voorthuizen tweede klasse
    3. Geurt Hendriksen – De Kroonschijf – Ede tweede klasse
    4. Reindert v.d. Lagemaat – D.C.E. – Ederveen tweede klasse
    5. Johan Teunissen – De Kroonschijf – Ede tweede klasse
    6. Ries v. Ee – D.E.S. – Lunteren eerste klasse
    7 Piet Bouw – B.D.S.V. – Barneveld tweede klasse
    8 Jur van Ginkel hoofdklasse
    9 Roelof van Drenth tweede klasse
    10 Gijs Dekker tweede klasse
    11 Bram Cysouw hoofdklasse
    12 Jan van de Koot tweede klasse
    13 Evert van de Pol hoofdklasse
    14 Steve Cheddie tweede klasse

  2. 15. Geert Hendriks – D.C. Oss – tweede klasse
    16. Bart Wiggemansen geen club – eerste klasse
    17. Henk Kleinrensink W.S.D.V. – Wageningen hoofdklasse
    18. Arie Janssen v. Doorn W.S.D.V. – Wageningen hoofklasse
    19. Arnold v. Harn De Kroonschijf – eerste klasse
    20. Michel Hendriksen De Kroonschijf – tweede klasse
    21. Piet Davidse VRD – Renkum – eerste klasse
    22. Jan v.d. Veen P.D.C. – Putten – hoofdklasse
    23. Johan Top D.E.S. – Lunteren – eerste klasse
    24. Jeroen v.d. Brink D.E.S. – Lunteren – eerste klasse

  3. 25. Jelte lokhorst – D.V.V. – Voorthuizen 1e klasse
    26. Henk Donkelaar D.C.E. – Ederveen 2e klasse
    27. Jacco Overeem D.C.E. – Ederveen huisdammers
    28. Eip Janssen geen club – Ede huisdammers
    29. Johan Kuijkhoven D.C.E. – Ederveen 1e klasse

  4. 30. Henk Hoksbergen – D.C. Heteren 1e klasse
    31. Machiel Weistra – D.C. Heteren hoofdklasse
    32. Dies Bouwman – D.C. Heteren 2e klasse
    33. Merel v.d. Heijden – D.C. Heteren 2e klasse
    34. Thimo Swieringa – D.C. Heteren 2e klasse

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *