20e Hent Uut ’t Zaand damtoernooi in Wekerom

Op zaterdag 4 maart organiseert damclub D.E.S. en De Kroonschijf het 20 e Hent Uut Zaand damtoernooi.

Er wordt gespeeld in groepen van zes deelnemers.

De aanvang van het damtoernooi is 10.00 tot ongeveer 16.oo uur.

Je kunt je opgeven bij Jaap Heij en Geurt Hendriksen.

Telefonisch ; 06-22130773

Het wordt weer een gezellige dag met voor iedereen een prijs.

Ook wordt er een grote verloting gehouden met mooie en lekkere prijzen.

De inschrijving sluit op woensdag 1 maart.

IMG_1504

 

8 reacties op “20e Hent Uut ’t Zaand damtoernooi in Wekerom

  1. Opgave 20e Hent Uut ’t Zaand damtoernooi

    1. Ries van Ee – D.E.S.- Lunteren 2e klasse
    2. Evert Grondelle – D.C. Amerongen 2e klasse
    3. Bram Boer – D.C. Amerongen 2e klasse
    4. Geert Hendriks – D.C. Oss 2e klasse
    5. Reindert v.d. Lagemaat – D.C.E- Ederveen 2e klasse
    6. Ad Vreeswijk – D.C. Loosdrecht 1e klasse
    7. Cees v. Ee – D.E.S.- Lunteren 2e klasse
    8. Bart Wiggemansen – Uddel 2e klasse
    9. Elco Blankestijn – D.E.S.- Lunteren 2e klassse
    10. Cees Blankestijn – D.E.S. – Lunteren huisdammers
    11. Geert Hendricks – D.C. Oss 2e klasse
    12. Frank Swagemakers – D.V. Tilburg 1e klasse
    13. Bram Cysouw – B.D.S.V. – Barneveld 1e klasse
    14. Steven Chaddle – B.D.S.V. – Barneveld 2 e klasse
    15. Roelof v. Drenth – B.D.S.V. – Barneveld 2e klasse
    16. Jur v. Ginkel – B.D.S.V. – Barneveld hoofdklasse
    17. Evert v.d. Pol – B.D.S.V. – Barneveld hoofdklasse
    18. Piet Bouw – B.D.S.V. – Barneveld 2e klasse
    19. Johan Top – D.E.S. – Lunteren 1e klasse
    20. Jeroen v.d. Brink – D.E.S. – Lunteren 1e klasse
    21. Joop van den Brink – V.R.D. – Renkum 2e klasse
    22. Gerrit Vonk – V.R.D. – Renkum 2e klasse
    23. Arnold v.d. Harn – De Kroonschijf – Ede 1e klasse
    24. Johan Teunissen – De Kroonschijf – Ede 2e klasse
    25. Rob Vogelezang – De Kroonschijf – Ede 2e klasse
    26. Geurt Hendriksen – De Kroonschijf – Ede 2e klasse
    27. Michel Hendriksen – De Kroonschijf – Ede 1e klasse
    28. Erwin Jochemsen – De Kroonschijf – Ede 1e klasse
    29. Jan Heij – D.E.S. – Lunteren 2e klasse
    30.

  2. 35. Michel Hendriksen sr D.C.E. – Ederveen 1e klasse
    36. Arie Janssen v. Doorn – W.S.D.V. – Wageningen hoofdklasse
    37. Henk Kleinrensink – W.S.D.V. – Wageningen hoofdklasse
    38. Matthias de Kruijf – W.S.D.V. – Wageningen hoofdklasse
    39. Harry de Waard – A.D.G. – Amersfoort hoofdklasse
    40. Willem Stunnenberg – B.D.V. – Bennekom eerste klasse
    41. Jan v.d. Pol – D.C.H – Harderwijk eerste klasse
    42. Wim Brunt – D.C.E. – Ederveen tweede klasse
    43. Henk Brouwer – D.C.E. – Ederveen eerste klasse
    44. Gerco Beijer – D.C.E. – Ederveen huisdammers
    45. Berry Bouw – D.C.E. – Ederveen huisdammers
    46. Gert v.d. Top – D.C.E. – Ederveen 1e klasse

  3. Er kunnen er nog wel een paar dammers rbij van de diverse damclubs uit de regio.
    Iedereen is welkom van 14 – 100

  4. 47. Gerrit Roeterdink – D.E.Z – Laren 1e klasse
    48. Jelte Lokhorst – D.V.V. – Voorthuizen 2e klasse
    49. Bert Roest – Boboli – Bussum 1e klasse
    50. Dieke Bos – D.E.S. – Lunteren huisdammers
    51. Harry Verploegen – Slagvaardig – Wamel 1e klasse
    52. Lisette van Voorthuizen – Barneveld huisdammers

  5. 53. Gerrit v.d. Zande – Elspeet 2e klasse
    54. Henk Donkelaar – D.C.E. – Ederveen 2e klasse
    55. Teun Teunissen – D.C.E. – Ederveen huisdammers
    56. Jacco Overeem – D.C.E. – Ederveen huisdammers
    57. Evert Teunissen – D.C.E. – Ederveen 2e klasse

  6. ndelingen Poules 20e Hent Uut Zaand damtoernooi te Wekerom

    Hoofdklasse A:
    1. Harry de Waard
    2. Arie Janssen v. Doorn
    3. Chris Versteege
    4. Matthias de Kruijf
    5. Evert v.d. Pol
    6. Henk Kleinrensink
    Eerste klasse A:
    1. Jur van Ginkel
    2. Bert Roest
    3. Willem Stunnenberg
    4. Jan v.d. Pol
    5. Jaap v. Hierden sr
    6. Bram Cysouw
    Eerste klasse B:
    1. Jeroen van den Brink
    2. Henk Brouwer
    3. Erwin Jochemsen
    4. Gert v.d. Top
    5. Frank Swagemakers
    6. Bart Wiggemansen
    Eerste klasse C:
    1. Johan Top
    2. Michel Hendriksen sr
    3. Gerrit v/d Zande
    4. Jan Cysouw
    5. Gerrit Roeterdink
    6. Ad Vreeswijk

    Tweede klasse: A
    1. Jelte Lokhorst
    2. Piet Bouw
    3. Michel Hendriksen jr
    4. Steven Chadlie
    5. Jan Heij
    6. Wim Brunt
    Tweede klasse B:
    1. Reindert v.d. Lagemaat
    2. Arnold v.d Harn
    3. Roelof v. Drenth
    4. Evert Grondelle
    5. Mark ten Hofte
    6. Harry Verploegen
    Tweede klasse C:
    1. Gerrit Vonk
    2. Jan v.d. Koot
    3. Evet Teunissen
    4. Bram Boer
    5. Ries v.Ee
    6. Rob Vogelezang
    Tweede klase D:
    1. Elco Blankestijn
    2. Eeuwoud v.d. Heuvel
    3. Joop v.d. Brink
    4. Geert Hendriks
    5. Johan Teunissen
    6. Henk Donkelaar

    Huisdammers groep 7-8
    1. Cees Blankestijn
    2. Berry Bouw
    3. Lisette Voorthuizen
    4. Dieke Bos
    5. Gerwin Beijer
    6. Teun Teunissen
    7. Jacco Overeem
    8. Eip Janssen

Reacties zijn gesloten