19e Hent Uut ’t Zaand damtoernooi

Op zaterdag 06 februari organiseert damvereniging DES en De Kroonschijf uit Ede het 19e Hent Uut’t Zaand damtoernooi.

U kunt zich opgeven tot dinsdag 3 februari bij Jaap Heij telefoonnummer 06-22130773

Er wordt ook een grote verloting gehouden.

Er wordt gespeeld in een groep van 6 spelers.

Het speeltempo bedraagt 30 minuten per speler per partij.

Voor informatie kunt u terecht bij; Jaap Heij

DES

 

3 reacties op “19e Hent Uut ’t Zaand damtoernooi

  1. Hierbij de deelnemerslijst

    1. Bart Wiggemansen – geen club eerste klasse
    2. Wim Schaafsma – D.E.S. – Lunteren eerste klasse
    3. Harry de Waard – A.D.G.- Amersfoort hoofdklasse
    4. Bram Boer – D.C.Amerongen tweede klasse
    5. Evert Grondelle – D.C.Amerongen eerste klasse
    6. Reinard v.d. Lagemaat – D.C.E. – Ederveen tweede klasse
    7. Dinand Stegeman D.E.Z- Laren eerste klasse
    8. Ad Vreeswijk Gooi – Eemland eerste klasse
    9. Ries v. Ee D.E.S. – Lunteren tweede klasse
    10. Elco Blankestijn D.E.S. – Lunteren tweede klasse
    11. Kees Blankestijn D.E.S. – Lunteren Huisdammers
    12. Jelte Lokhorst D.V.V. – Voorthuizen eerste klasse
    13. Geurt Hendriksen De Kroonschijf – Ede eerste klasse
    14. Henk Kleinrensink W.S.D.V. – Wageningen hoofdklasse
    15. Arie Janssen v.Doorn W.S.D.V. – Wageningen hoofdklasse
    16. Jeroen v.d. Brink D.E.S. – Lunteren tweede klasse
    17. Johan Top D.E.S. – Lunteren eerste klasse
    18. Johan Teunissen De Kroonschijf – Ede tweede klasse
    19. Piet Bouw B.D.S.V. – Barneveld tweede klasse
    20. Eeuwoud v.d.Heuvel B.D.S.V. – Barneveld tweede klasse
    21. Piet Davidse V.R.D. – Renkum eerste klasse
    22. Willem Stunnenberg B.D.V. – Bennekom hoofdklasse
    23. Mark ten Hofte B.D.V. – Bennenkom eerste klasse
    24. Frans Elbertsen De Kroonschijf –Ede eerste klasse
    25. Arnold v.d. Harn De Kroonschijf – Ede tweede klasse
    26. Geert Hendricks D.C 0ss – Oss tweede klasse
    27. Rob Vogelenzang De Kroonschijf – Ede tweede klasse
    28. Gerrit Roeterdink D.E.Z. – Laren eerste klasse
    29. Evert v.d. Pol B.D.S.V.- Barneveld hoofdklasse
    30. Jur van Ginkel B.D.S.V.- Barneveld eerste klasse
    31. Roelof v. Drenth B.D.S.V. – Barneveld eerste klasse
    32. Gijs Dekker B.D.S.V. – Barneveld tweede klasse
    33. Michel Hendriksen jr De Kroonschijf – Ede eerste klasse
    34. Jur van Ginkel B.D.S.V. – Barneveld eerste klasse
    35. Bert van Oostrom DIOS – Eibergen hoofdklasse
    36. René Runhaar Gooi – Eemland eerste klasse
    37. Bram Cysouw D.E.S. – Lunteren eerste klasse
    38. B en van Beek D.C.E – Ederveen eerste klasse
    39. Erwin Jochemsen De Kroonschijf – Ede eerste klasse
    40. Teus Klok D.V.V.- Voorhtuizen eerste klasse

  2. 41. Jaap v. Hierdem sr D.V.V.- Voorthuizen hoofdklasse
    42. Harry Verploegen – Slagvaardig – Wamel eerste klasse

  3. momenteel 58 deelnemers.
    43. Gerrit Vonk V.R.D. – Renkum tweede klasse
    44. Joop v.d. Brink V.R.D. – Renkum tweede klasse
    45. Henk Donkelaar D.C.E. – Ederveen tweede klasse
    46. Michel Hendriksen sr D.C.E. – Ederveen eerste klasse
    47. Jacco Overeem D.C.E.- Ederveen huisdammers
    48. Jan v.d. Koot B.D.S.V.- Barneveld tweede klasse
    49. Sammel Boeve D.C.U – Uddel eerste klasse
    50. Jan Vermeer D.C.U. – Uddel eerste klasse
    51. Jan v.d. Pol D.C.U. – Uddel eerste klasse
    52. Gerrit v.d. Zande D.C.U – Uddel eerste klasse
    53. Berry Bouw D.C.E. – Ederveen huisdammers
    54. Jelco Beijer D.C.E. – Ederveen huisdammers
    55. Jan Rietshuis D.e.Z – Culemborg eerste klasse
    56. Henk Stoop D.e.Z. – Culemborg hoofdklasse
    57. Willem Achterberg D.C.E. – Ederveen huisdammers
    58. Evert Teunissen D.C.E. – Ederveen tweede klasse

Reacties zijn gesloten